copy of Montaż Grunt 36kW Huawei + MaySun Solar

129 600,00 zł
Brutto Montaż usługi informacja na email / Dostawa produktu od 7 do 35 dni zależne od magazynu centralnego

Instalacja fotowoltaiczna z montażem na gruncie konstrukcja ze śrubami wkręcanymi.

Ilość

Montaż jest wykonany na konstrukcji aluminiowej śruby wkręcone na 1m 55cm zapewnia doskonałe zakotwienie całego stołu z modułem PV 

Zalety instalacji Fotowoltaicznej

  1. Wygodne mycie modułów i utrzymanie ich w czystości mniejsze straty
  2. Lepsze chłodzenie modułu mniejsze straty
  3. wygodna obserwacja połączeń oraz okablowania

Wady

Zajęcie powierzchni gruntowej 

dodatkowy koszt w zabezpieczeniu przed kradzieżą jeżeli jest poza ogrodzeniem.

Falownik HUAWEI SUN2000-3KTL-M0, 3faz

SPEISystem magazynowania:nie

NENNMoc nominalna: 36000 VA

TOPOTopologia: trafolos

MPPTLiczba MPPT: 4

WUMIMPP napięcie min.: 4800.0 Volt

WUMAMPP napięcie max.: 850.0 Volt

DCANPołączenie DC: MC4

NETZTyp sieci: 3-fazy

NETLWymiary: L: 930 mm B: 550 mm H: 260 mm

NETGWaga: 62 kg

Mocna marka, mocne produkty i innowacyjne rozwiązania: portfolio produktów znanego na całym świecie producenta jest elastyczne, różnorodne i wydajne. Rozwiązaniami w zakresie falowników Huawei nieustannie udowadnia swoje ambicje jakościowe i postęp technologiczny firmy. Światowy lider w zakresie technologii informacyjnej i rozwiązań telekomunikacyjnych od ponad 8 lat działa również w segmencie falowników solarnych i jako jedyny producent oferuje w standardzie technologię wykrywania błędów po stronie DC. Nowoczesne i wydajne produkty są sprzedawane na całym świecie w ponad 170 krajach, przez co Huawei zalicza się obecnie do czołówki dostawców w aspekcie obrotów i dostarczonych usług.

Moduły PV

Maysun Solar FZCO lokalizuje się w największej strefie wolnego handlu na świecie, Jebel Ali Free Zone, Dubaj. Jest to profesjonalny producent paneli słonecznych. Roczna produkcja paneli słonecznych wynosi ponad 200 MW. Produkty są certyfikowane przez EU CE, IEC, TUV, MCS, a firma przechodzi również takie certyfikaty systemu zarządzania jakością ISO9001. Wszystkie procedury procesu produkcyjnego, od zakupu surowca, przetwarzania, kontroli, sprzedaży po serwis po sprzedażowy są wykonywane przez profesjonalny personel i doskonały system. Jakość wszystkich produktów można prześledzić. Dzięki długiej żywotności i działaniu anty-PID panel słoneczny jest objęty 25-letnią gwarancją jakości.

G36kw

Facebook Comments ()

chat Komentarze (0)