Fotowoltaika na raty

Zastanawiasz się nad inwestycją lecz ogranicza cię twój budżet domowy, finansowanie instalacji teraz jest opłacalne dobierzemy twoją instalacje do twoich potrzeb, następnie dobierzemy ilości rat i ich wysokość.

Zamienisz obecne rachunki za prąd w ratę kredytu który jest niskoprocentowym kredytem dla instalacji fotowoltaicznych.

Nie wychodząc z domu możemy załatwić zdalnie całą procedurę finansowania oszczędzi to twój cenny czas. 

Wypełnij nasz audytowy formularz co pozwoli tobie uzyskać wstępny projekt instalacji oraz całkowity jego koszt z symulacją rat.

Formularz Audytowy Fotowoltaika 

Proponujemy Ci instalacje z montażem kredytowane nawet  do 80 tyś zł inwestycji na dogodnych warunkach i przy maksymalnym okresie spłaty do 120 miesięcy.

szybki kontakt 510709385 zapraszamy. 

Kredyt ratalny Credit Agricole na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Bank finansuje ją za pośrednictwem swoich partnerów, do których należy m.in. ZOGO-NET lider instalacji fotowoltaicznych. To do nas trzeba się udać, aby kupić na raty instalacje fotowoltaiczne. Tak zrobiło już wielu z naszych klientów. Od początku roku Credit Agricole sfinansował blisko 10 tys. instalacji fotowoltaicznych, kilkakrotnie powiększając wynik osiągnięty w tym samym okresie 2019 r. – Świetne wyniki finansowania inwestycji OZE, to efekt zarówno dobrze przygotowanych i stale udoskonalanych procesów, jak i rosnącej świadomości ekologicznej konsumentów – mówi Tomasz Kamiński, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Relacji z Partnerami z Credit Agricole.

Komentarze ()