MONTAŻ NA HUAWEI 6KW + LONGI blachodachówka

24 000,00 zł
Brutto Montaż usługi informacja na email / Dostawa produktu od 7 do 35 dni zależne od magazynu centralnego

falownik i panel Wydajny, inteligentny i sprytnie opakowany – bezpieczna inwestycja w instalacje fotowoltaiczne gospodarcze

Ilość
Na magazynie produkt usługa

Montaż instalacji fotowoltaicznej na falowniku Huawei 3-fazowym z modułem LONGi na poszyciu dachowym blachodachówka

SPEISystem magazynowania: Hybrid-WR

NENNMoc nominalna: 6000 VA

TOPOTopologia: trafolos

MPPTLiczba MPPT: 2 

WUMIMPP napięcie min.: 285.0 Volt

WUMAMPP napięcie max.: 850.0 Volt

DCANPołączenie DC: MC4

NETZTyp sieci: 3-fazy

NETLWymiary: L: 525 mm B: 470 mm H: 166 mm

NETGWaga: 18 kg

Mocna marka, mocne produkty i innowacyjne rozwiązania: portfolio produktów znanego na całym świecie producenta jest elastyczne, różnorodne i wydajne. Rozwiązaniami w zakresie falowników Huawei nieustannie udowadnia swoje ambicje jakościowe i postęp technologiczny firmy. Światowy lider w zakresie technologii informacyjnej i rozwiązań telekomunikacyjnych od ponad 8 lat działa również w segmencie falowników solarnych i jako jedyny producent oferuje w standardzie technologię wykrywania błędów po stronie DC. Nowoczesne i wydajne produkty są sprzedawane na całym świecie w ponad 170 krajach, przez co Huawei zalicza się obecnie do czołówki dostawców w aspekcie obrotów i dostarczonych usług.

Produkcja ogniw, która wnosi moc na nową płaszczyznę: LONGi, największy na całym świecie producent ogniw monokrystalicznych i dostawca ogniw innych renomowanych producentów w branży. LONGi koncentruje się na badaniach i rozwoju produktów. W efekcie producent wprowadza na rynek zawsze najnowsze technologie. Doskonałe rozwiązania do wytwarzania energii elektrycznej po niskich kosztach od LONGi są wyjątkowo rentowne. Wysoka wydajność: LONGi uzyskuje rekordową sprawność i znakomitą wydajność również przy słabym nasłonecznieniu lub w surowych warunkach, np. w regionach nadbrzeżnych lub w gospodarstwach rolnych.

bd06kw
10 Przedmioty

Facebook Comments ()

chat Komentarze (0)